DUN500WZ LXT Pole Hedge Trimmer 18V Bare Unit
Prices may vary between branches.
Sale Sold out
VAT included.
Comes as a Bare Unit, NO battery or charger supplied.
Specifications:
No Load Speed: 1,000/1,800/2,000/min.
Length of Blade: 500mm
Max. Blade Opening: 23.5mm